dizika.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Hakan Muhafız
DEVAM EDİYOR
Fragmanı İzle

Hakan Muhafız (2018-)

Hakan Muhafız, ABD sinema yapımcısı Netflix tarafından ülkemizde çekimleri yapılan yeni bir dizidir. Türkçe orjinal dilinde yayın hayatına giren dizinin, oyuncu kadrosunu ise Türk oyuncular oluşturuyor. Netflix dünyanın çeşitli ülkelerinde çekmekte olduğu yerel içeriklere sahip dizi ve filmlerle adından sıklıkla söz ettiriyor. Konusu, oyuncu kadrosunun titiz seçimi ve konunun en iyi şekilde yansıtılma başarısı, yapım şirketini zirveye yaklaştırmaktadır. Bu noktada Hakan Muhafız izle özelliğine sahip olan platformlara olan ilginin sürekli artış gösterdiği bilinmektedir.
Hakan Muhafız dizi 2018 yılı itibariyle ilk sezonunda 10 bölüm olarak Netflix ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Her bir bölüm ortalama olarak 45 dakikadan oluşmaktadır. Dizinin konusu ise bir hayli enteresan ve sürükleyici gözükmektedir. Fantastik ve dram öğelerinin sıklıkla kullanıldığı dizide, 15 milyon insanın yaşadığı İstanbul’un kaderi bir gence bağlıdır. Ölümsüzler isimli grup, kenti tehlikeye atan ve derin bir şekilde kendi hakimiyetlerini kurmaya çalışan bir topluluktur. Onlara karşı ilk mücadele fitili, Hakan’ın çevresinde toplanan bir kaç kişi tarafından ateşlenecektir. Kadim kent için coşkulu mücadele yeniden başlayacaktır. The Protector Türkçe dublaj izle seçeneğinin bulunması sayesinde dizi filme ülkemizde de yoğun bir ilgi gösterilmektedir.
Dizinin başrolünde, Hakan karakterine can veren oyuncu Çağatay Ulusoy olurken, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan ise diğer karakterleri canlandırmaktadır. Heyecan ve kimi zaman olağanüstü ögelerin bizleri beklediği dizi, Netflix farkıyla ekranlara geliyor. Dizide ayrıca İstanbul tarihi dokusu ve büyüleyici güzelliği ile beraber, gizli saklı kalmış, tarihin getirdiği mücadele, çeşitli gizli oyunlarla da karşımıza farklı yüzü ile beraber çıkmaktadır.

YORUMLAR (1)

1 ay önce
Beklediğimden daha kötü bir dizi. Hepsini bitirdim ama çok beğendiğim söylenemez. Sadık olanlar falan filan çocuk mu var karşınızda daha güzel bir kurgu yapsaydınız.