dizika.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Maniac
DEVAM EDİYOR
Fragmanı İzle

Maniac (2018-)

Maniac izle
Maniac ilgiyle izlenmeye devam ediyor. İlk bölümü 21 Eylül de yayınlanan dizi komedi drama ve bilim kurgu olarak adlandırılabilir. Dizideki psikolojik kurgu ve kara mizah onu emsallerinden farklı kılıyor. Oyuncular Emma Stone ve JonahHill başrolde. Oscar ödüllü Emma Stone Annie Landsberg karakterini canlandırıyor. Jonah Hill Owen Milgrim karakterini canlandıyor. Owen Milgrim ailesinin dışladığı eksik bir adam ve yalnız yaşıyor. Justin Theroux Dr. James K. Montleray karakaterini canlandırıyor ve dizide mucizevi ilacı geliştiren kişi olarak karşımıza çıkıyor.
İlginç bilim kurgu dizisi Maniac full hd izle şeklinde internetten arayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Umutsuzluk içinde aynı kapıdan geçerek karşılaşan iki insan hikayesi anlatılmaktadır. Maniac adlı evrende robotlardan bilgisayarlara kadar her şey var. Asıl olaylar ise şehirden çok uzakta insan zihninin ulaşılmaz noktalarında geçiyor.
Dizideki karakter, ailesi tarafından dışlanmış büyük kardeşinin zorbalığına uğramış paranoid bir şizofren ama ilacı kullanmayı bırakmış işinden de atılınca boşluğa düşüyor kahraman olmak isterken iyice silikleşmiş bir karakter kendi varlığından dahi vazgeçmeye hazır intiharı bir kurtuluş olarak görüyor. Amie ise basit bir uyuşturucu bağımlısı gibi gözüküyor. Kardeşinin ölümünden kendisini sorumlu tutuyor. Dizideki Amie ve Owen geliştirilen yeni bir tedavi için bir araya gelmişlerdir. Maniac Türkçe dublaj izle yazarak izlemeye başlayacağınız filmden öğrenilecek üç harf var. A hapı en büyük travmaya yönlendiriyor. B hapı savunma mekanizmasını ve davranışlarını tetikliyor. C hapı ise kişinin sorunlarıyla yüzleşmesini ve sonunda tedavi olmayı amaçlıyor. Tüm bunları ise G.R.T.A. isimli bilgisayar hazırlıyor.

YORUMLAR (0)

Bu dizi hakkında ilk yorumu sen yazmak ister misin?