dizika.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Mr. Robot
DEVAM EDİYOR
Fragmanı İzle

Mr. Robot (2015-)

Mr. Robot
Mr. Robot, 2015 yılından bu yana izleyici karşısına çıkmakta olan, dram ve gerilim türünde olan bir dizidir. En son 3. sezon ile izleyici karşısına çıkmış olan dizinin, İMDB puanı ise, 8,6 ile bir hayli dikkat çekici konumdadır. Ortalama olarak her bir bölümün 49 dakika olduğu dizi şu ana kadar 44 bölüm olarak izleyici ile buluşmuştur. Mr. Robot izle platformlarının sayısının artış göstermesi sayesinde söz konusu filmin izleyici sayısı da artmaktadır.
Mr.Robot, Elliot isimli karakter yaşamı boyunca şiddet görmüş ve içine kapanmış silik bir karakterdir. Çocukluğu kendisi için bir kabus olarak geçmiştir. Büyüdüğünde ise, tam bir teknoloji uzmanı haline gelmiştir. Çalıştığı şirketin siber güvenliğinden sorumlu olan Elliot bir sabah şirket hesabına saldırı yapıldığını öğrenir. Ancak saldırının asıl amacı Elliot’u ekibe dahil etmektir. Elliot ise bu siber saldırı çetesine katılmayı, hayallerini gerçekleştirme fırsatı olarak görecektir. Grubun amacı, ülke ve dünya genelinde küresel sistemlerin ekonomik duvarlarını yıkmaya çalışmaktır. Şimdi Elliot bu grubun seçkin üyelerinden bir tanesi haline gelmiştir. Mr. Robot Türkçe Dublaj izle özelliğinin bulunması, filmin ülkemiz de seyir keyfini arttırmaktadır.
Dizinin oyuncu kadrosunda, seçkin oyuncular yer almaktadır. Başrolde, Elliot Alderson karakterine Rami Malek hayat vermektedir. Mr. Robot karakterine ise, Christian Slater can verirken, Angela Moss ile karşımıza, Portia Doubleday çıkmaktadır. Hacker grubunun bir üyesi olan Darlene karakterini ise, Carly Chaikin canlandırmaktadır. ABD merkezli dizide, yönetmen koltuğunda Sam Esmail ve Steve Golin otururken, senaryo Sam Esmail tarafından yazılmaktadır.

BÖLÜMLER

YORUMLAR (0)

Bu dizi hakkında ilk yorumu sen yazmak ister misin?