dizika.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Secret City
DEVAM EDİYOR
Fragmanı İzle

Secret City (2016-)

Secret City izle

Dizi altı bölüm olarak planlanmış bir mini dizi. Dizi Chris Uhlmann ve Steve Lewis tarafından yazılan "The Marmalade Files" ve "The Mandarin Code" romanlarından yola çıkarak hazırlanmış. Dizinin senaristleri başta Steve Lewis, Chris Uhlman ve Belinda Chayko’dur. Matt Cameron ve Penny Chapman yapımcı ve yönetmenlik yapıyor.
Canberra şehri Çin ve Amerika arasında yükselen gerilimin ortasında kalınca üst düzey siyasi gazeteci olan Anna Torv’un devreye girmesi ile olaylar değişmeye başlamıştır. Dizide bir öğrencinin protestosunun Avustralya’nın en çetin gazetecilerinden biri için kişisel ve mesleki sonuçlar doğuran bir devlet skandalına yol açması anlatılıyor. Anna Torv’un canlandırdığı gazeteci Harriet Dunkley hükümetin suçlarını açığa çıkarma konusunda kararlıdır. Başrolünde Anna Torv’un yer aldığı diziyi Secret City izle yazarak internet üzerinden izleyebilirsiniz.
Diğer oyuncularından Jacki Weaver dizide Catriona Bailey, Alan Dole ise Başbakan Martin Joohey karakterini canlandırıyor. Diziyi ülkemizden izlemek isteyenler Secret City Türkçe dublaj izle şeklinde internete yazarak izleyebilirler. 5 Haziran 2016’da yayınlanan ilk bölümle başlayan sezonda başrolünde Anna Torv’un yer aldığı dizinin 2. sezonuna Danielle Cormack ve Rob Collinsde katılmışlardır.

YORUMLAR (0)

Bu dizi hakkında ilk yorumu sen yazmak ister misin?